Név: Hansen Mohamed Adivan
Kategória: Yaoi
Feltöltő: Laurent
Kor: 23
Külső leírás: Remek géneket örökölt, ha a lányok érdekelnék, biztos válogatni is tudna és még tennie sem kellene sokat. Napbarnított, barnás bőre van, pedig ritkán van ideje napozni. Eredetileg haja is barna volt, de kiszőkítette, így most teljesen tejfel szőke, viszont ez talán még jobban áll neki. Rövid tincseit sosem hagyja csak úgy összevissza szállni, és kócosan meredni a négy égtáj felé. Reggel első a fésű, amivel szép rendezetté varázsolhatja magát. Szemei zöldek, mint a frissen vágott fű, és könnyedén elkápráztatja vele a lányokat, bár nem célja. Hangja lágy, nem mélyebb vagy férfiasabb mint bárki másnak. Magasságát illetően is inkább az átlagba tartozik, csak a teste szokta az átlagon felülit ütni. Már ami a hetero pasikat illeti, mivel izmosabb a legtöbbnél. Bár izmainak nagy része kiskorában ragadt rá, de még a mai napig nagyon figyel a testfelépítésére és rendszeresen jár edzeni. Hiszen ő is a kocka hasért van oda, az a legkevesebb ha neki is szépen domborulnak az izmai ott ahol kell. Ruhatára igen változatos. Bár inkább a vidám, élénk színek dominálnak, de mélyvörös inget is elő lehet ásni a szekrényéből és stílusban is pont ennyire eltérő a szekrényének két vége. Kevés kiegészítőt hord, inkább az ékszerek híve. Mindkét füle ki van lyukasztva és kis ezüst fülbevalókat lehet felfedezni tincsei közt. Orrában és szájában is van egy-egy piercing, amit a szakiskolás évei alatt csináltatott. Maga sem tudja miért, de ettől kicsit szabadabbnak és függetlennek érzi magát.
Jellem: Nem kell sokat gondolkoznod az identitásáról, ha vele találkozol. Esetleg néhány idióta nagy arcú nem tudja őt hova tenni, mert amilyen meleg, annyira határozott és közvetlen, pont ezért szinte mindig van egy lány a társaságában. Könnyű vele szóba elegyedni és nem kapja fel a vizet, ha felborítasz valamit a boltban. Kedves, őszinte, segítőkész, barátságos és nem pirul a zoknijába egy bóktól, vagy fülledt pillantástól. Mégis csak férfi, de még milyen férfi.. Ezt bárkinek könnyen bebizonyíthatná, ha akarná, mert tud nagyon heves és szenvedélyes is lenni. Nem csak bájos kedves mosolya van, hanem szívdöglesztő, és nedvesítően perverz. Viszont ezt nagyon ritkán látni tőle, ahogy a haragot is. Általában a csúnya beszólásokkal, cukkolásokkal és más egyéb dologgal, amit a nagyarcú heteroktól kap nem foglalkozik. Elengedi a füle mellett, mert utálja a balhékat és veszekedéseket. Inkább átsiklik a probléma felett, mint hogy belemásszon még jobban. Gyakran tovább lép, nem próbálja megjavítani azt, ami szerinte elromlott. Persze kiáll másokért, ha büszkesége és igazságérzete úgy kívánja, de inkább diplomatikus úton próbál mindent megoldani. Magáért, már ritkábban áll ki. Fel kell húzni ahhoz, hogy komolyan vegyen egy-egy beszólást, vagy más szívatást, amit a beállítottsága miatt szokott kapni. Nem, nem gyáva, csak nehezen viseli a feszültséget. Nem az a nagy bulizós típus, alkoholt is csak ünnepnapokon fogyaszt. Jobban preferálja a késő esti filmezéseket, vagy korizást télvíz idején, mint a „részegedjünk az asztal alá” programokat..
Élettörténet: Apja svéd, míg anyja arab, bőre ezért ilyen barna. Ő az elsőszülött, a legnagyobb az igazi nagytesó. Amíg otthon élt, mindig ő volt a dada, a felügyelő, akire mindent ráhagytak a szülők, mikor ők dolgoztak. Majd amikor már a kishúga elég nagy volt, hogy a kicsikre vigyázzon, akkor őt is befogták dolgozni. Apja orvosként dolgozott a kórházban, édesanyja viszont egy boltban dolgozott, mint eladó. Később Mo is itt segített a munkában. Sosem volt sok pénzük, annál több gondjuk. Apja későn járt haza, sőt sokszor éjszakázott, anyja pedig nehezen viselte a terheket, ezért sok volt a veszekedés. A nagyszülők is nehezen fogadták el külföldi vejüket, ezért ők sem segített a családnak sokat. Ezért Mo sosem tudott igazán jól tanulni és jó teljesítményt felmutatni. Egészen fiatal volt, amikor elhatározta, hogy ki fog menni Európába és ott fog élni. Apja történetei inspirálták erre, de ő nem akart visszamenni. Segíteni akart az ott élőknek, és nem vágyott vissza a fejlett világba. De fiának mindenben segített, amikor bejelentette, hogy elmegy. Épp a huszat töltötte be, amikor repülőre szállt és kiment a fejlett Európába. Gyakorlatilag mindegy volt mit de tanulni akart, így beiratkozott egy szakképzőbe, ahol megtanult varrni, kötni, tervezni, rajzolni.. Egyszóval mindent, hogy ruhákat készíthessen. Sosem gondolta volna, hogy evvel fog pénzt keresni egyszer, de ma már egyáltalán nem bánja a dolgot. A kinézete is megváltozott azóta, és a jelleme is. Kissé vadabb és szabadabb lett, és élvezi is, hogy ilyen. Imád ruhákat tervezni, vagy épp stylist-ként ruhákat ajánlani a lányoknak, de ha valaki valami extra elképzeléssel és kéréssel fordul hozzá, azt is örömmel megcsinálja. Ruhákat, kiegészítőket bármit.
Hobby: filmezés, rajzolás
Foglalkozás: egy butikban dolgozik
Extrák: Meleg. A feje búbjától a kis-lábujjáig, minden porcikája és sejtje meleg és férfit akar. *** Szereti a kitűzőket. *** Sokféle beceneve van, de a többség csak Mo-nak hívja.
Képinfo: A kép nem az én tulajdonom, csupán illusztráció. (http://)
Engedélyezve: |
2014. 02. 24.
|
Módosítva: 2015. 02. 01. 16:46:59
Módosította: Yoshiko
Státusz: Aktív
|