Site
   Főoldal
   Használati útmutató és Szabályzat
   GY. I. K.
   Üzenőfal
   Kérések, kérdések
   Játékostárs keresés
   Szerepjáték
   Fanart
  
Fanfiction
  

Kapcsolat

  Bejelentkezés

Felhasználói név:

Jelszó:


Adatok megjegyzése

Regisztráció             Jelszó emlékeztető

  Közlemények
   Árvácskák

További közlemények...

  Chatbox

  Linkek

animeszerepjáték.hu (az oldal buttonja)

AnimGO (anime és manga ismertetők, feliratok)

baktimi.webs.com

Stuff

Bleach Online Szerepjáték

Yaoi Hungary

További linkek...


Karakter megtekintése

Kép




Neki tetszik: , és még 3 felhasználó


Tulajdonságok
Név: Goldemar
Kategória: Fantasy
Feltöltő: Arasa

Kor: 444

Külső leírás: Eredeti alakját szinte sosem használja már. Túlságosan megszerette a majdnem teljesen emberi külsőt, amivel, jóval nagyobb a sikere a falvakban, mint társainak. Több 100 év óta egy 185cm magas, sportos, ellenállhatatlan fiatal fiú testét használja. Bőre halovány, szőr nem nő, rajta mert nem szereti. Azt meghagyja a bölcs manóapóknak. Arca kellemes ívű, orra hegyes, mint ahogy a fülei is, amiket direkt hagyott meg ilyennek, hogy azok, akik vele kerülnek, találkozásba rögtön tudják, nem akárkivel fújta őket össze a szél. Haja bozontos, hátul feketén lóg egészen a mellkasáig, míg fönt ezüstös fehéren pompázik. Ajkai véknyak, nem olyan pirospozsgásak, mint a legtöbb fiúnak. Bőrével együtt tapintása hűvös és kemény. Szemei tengerkéken fénylenek, kiváltképp, ha rosszban sántikál. Öltözéke egy fekete bőr nadrágból, hozzá illő fekete bőrdzsekiből, a nyakrésznél kellemes nyúlszőrmével díszítve és egy pár ujjatlan, szintén bőrkesztyűből áll. Ahogy teltek az évek az egyszerű ruháit is lecserélte a nagyobb feltűnés érdekében.

Jellem: Fennhéjázó, nagyszájú és mértéktelenül pimasz. Nincs olyan helyzet, amiből ne tudná pillanatokon belül kidumálni magát. Önös érdekeit mindenki más elé helyezi. Úgy tartja ez a hosszú élet igazi titka. Remek beszélőkéje és megnyerő külseje sokszor nyújtott számára segítséget. Akik ismerik, tudják, hogy minden szava hazugság, saját anyját eladná, ha megfelelő ellenszolgáltatást adnának érte. Szereti megkavarni a dolgokat a környezetében. Nem ismeri a szerelem szó jelentését, számára a nők, vagy éppen férfiak, ahogy épp sikerül, csak eszközök az öröm pillanatnyi elérésére. Eredeti munkájából adódóan remek megfigyelő, amikor kell, csendben hallgat, és csak akkor szól, ha szükséges. Az esetek többségében azonban nem ennyire türelmes. Őszinte, vagy legalább is nem hazudik, csak elhallgatja a teljes igazságot. Megveti a gyávákat, azonban ő maga is menti a bőrét, ha érdeke így kívánja. Könnyen teremt kapcsolatokat, de megbízni senkiben sem bízik. Kipuhatolja mi az, amit a társa hallani szeretne és megadja neki.

Élettörténet: Egy kis város koboldjának választották meg amint „kibukkant” a földből. Sok legenda kering, arról miként születnek a koboldok, de ebben ő segíteni nem tud, mert nem emlékszik semmi másra csak a templomra ahová küldték. A feladata a város papjának a figyelése volt, hogy milyen bűnöket követ el, amikor azt hiszi, senki nem látja. Ennek függvényében kapott lehetőséget, hogy megviccelje, vagy éppen megbüntesse. Az eredeti alakját már rég elfeledte, nem tetszett neki, hogy alacsonyabb az embereknél és különben is… a földi lányok csábítóak. Ugyan úgy a férfiak is. Fajtájából kifolyólag rendelkezik alacsony szintű mágikus képességekkel. Ha olykor-olykor eszébe jut eredeti feladatát elvégezni, képes tárgyakat lebegtetni és láthatatlanná válni a cél érdekében. A várost ahová küldték az évszázadok alatt nem hagyta el viszont a rohanó világ ritmusát felvéve alkalmanként dolgozik, hogy ne unatkozzon és, hogy pénzhez jusson, amin ruhát tud venni magának. Mikor a koboldok királya meghallotta milyen életvitelt él, haladéktalanul kitagadta nemzetségéből a fiút ám a képességeit és erejét nem vette el tőle. Azóta a kis városka királysággá nőtte ki magát és a kitagadása után Goldemar a királyi fővadász tisztségére tett szert.

Hobby: lovagolni, varázsolni és azzal csábítani el az aznapi ágyasát.

Foglalkozás: királyi fővadász / kobold – azokért a papokért felelős, akik titokban bűnöket követnek el.

Extrák: Vonzódik a vérhez, imádja a látványát, előfordult, hogy megkóstolta.*** Varázslat mellett képes láthatatlanná válni és lebegtet tárgyakat.*** Fajtájából kitűnik gyorsaságával és helyváltoztató készségével, aminek köszönhetően egy szempillantás alatt tud egyik helyről a másikra kerülni.*** A koboldnak sokféle megjelenési formája van: feltűnhet macska, madár, béka, kígyó képében, előbukkanhat bogárként, darázsként, lehet toll vagy tűz, esetleg valamilyen tárgyban megbújva tartózkodhat.*** A kedvenc alakja a macska. Királyság szerte jó barátai a macskák.

Képinfo: Nem saját (http://)

Engedélyezve: 2013. 01. 27.

Módosítva: 2015. 06. 27. 15:13:49
Módosította: Geneviev

Státusz: Aktív

© Copyright 2009-2025. All rights Reserved (Minden jog fenntartva).