Név: Seo Jang-bum (Nikolas)
Kategória: Yaoi
Feltöltő: timcsiikee
Kor: 23
Külső leírás: Középmagas, karcsú, vékony alkat. Amolyan tipikus koreai fiú, hisz a „divat” avagy a hírességeknél alap, hogy valaki vékony és edzett legyen. Sötétbarna haja és hozzá illő szemei vannak, amikben általában mosoly csillog. Ajkai keskenyek mégis dúsak, mosolya gyönyörű, felvillanyoz egy pillanat alatt a látványa. Bőrét ritkán sminkelik, mivel nincs ré nagy szüksége, ő természetesen ilyen szép. Imádja a pirosat és a fehéret, meg persze a farmer ruhákat és a feketét. Jobban szereti a sportos, fiús ruhákat, mint az elegáns öltönyöket és persze sokkal jobban is áll neki, hisz nagyon fiúkás az arca. Persze ha muszáj felveszi azt is, nem érzi magát benne annyira kényelmetlenül de jobban előnyben részesíti a kényelmes ruházatot. Általában igyekszik „divatosan” öltözködni, hisz neki bizonyos szinten kötelező is, de saját magát is adja. Van egy bolyhos, nagy plüss mikulása, amivel mindig alszik.
Jellem: Barátságos, kedves aranyos jellem. Nagyon is szerethető, sőt ha mosolyogni látod téged is felvillanyoz, de ha szomorúnak, minden vágyad hogy felvidítsd. Sok barátja is van, ami külsejének és jellemének egyik varázsa, hogy vonzza az embereket, sokan akarják ismerni. Ezért van rengeteg amerikai barátja, és fokozatosan gyűlnek a koreai barátai is. Általában kellemetlenül érinti egy költözés, de mindig tartja a kapcsolatait régebbi ismerőseivel is. Igazából nem köztudott róla, de nem is rejtegeti igazán, hogy a saját neméhez vonzódik. Amerikában ezért többen ítélték el így több volt a lány ismerőse, vagy hasonló identitású fiú, viszont mióta visszajött Koreába, azóta újra könnyebben vállalhatja ezt a „másságot”. Viszonylag könnyen épít kapcsolatot másokkal, szívesen meghallgat másokat. Van benne egy csodálandó kitartás, ami elsőre nem is látszik rajta, sőt másodjára sem, ezért meglepő másoknak, mikor látják valójában milyen erős, persze nem törhetetlen, őt is meg lehet bántani, sérülékeny és van amire érzékeny. Imádja a karácsonyt és a mikulást. Színészet szempontjából igen szerény, de élvezettel csinálja.
Élettörténet: Koreában született, de amikor öt-hat éves lett, szüleivel elköltöztek Amerikába. Itt cseperedett fel, szerzett barátokat, itt született meg húga, aki szöges ellentéte Nikolasnak. Hisztis, önző és sértődékeny, és nem tudja hogyan viselkedjen másokkal. Irigyelte bátyjától azt a bájt és szépséget, amivel rendelkezett mert neki lány létére elég fiús vonásai voltak így korán sminkelni kezdte magát. Évekkel később, épp mielőtt Nik befejezhette volna az iskolát a család kettévált, és döntenie kellett, hogy kivel marad. Kedves anyjával megy Koreába, vagy marad apjával és idegesítő húgával Amerikában. Másnak talán nyilvánvaló lenne elsőre a döntés neki mégis nehéz volt végül úgy döntött, hogy édesanyjával tart. Koreában is sok barátot szerzett, befejezte a középiskolát, és rádiózásba kezdett. Mivel jó hangja van, szépen olvas és tud folyékonyan angolul – mellékesen nagyon szép énekhangja is van – így hamarosan felkapott lett. Hívták fiúbandába is énekelni, meg is próbálkozott vele, de végül meggondolta magát. Ez a kicsike megjelenés is rengeteget dobott ez után életén. Úgymond felfedezettként utánanéztek előéletének Amerikában és kiderült hogy szerepelt már statisztaként filmben egyszer, valamint mellékesen kis színészetet is tanult, így felkérték, hogy színészkedjen. Ebben is megnyilvánult tehetsége, bár nem annyira széles a repertoárja alakítható jellemekben, mégis elragadó. Huszonegy éves korára édesanyja kórházba került, azóta még keményebben dolgozik, hogy minél hamarabb meggyógyulhasson vagy hogy minél kényelmesebbé tegye számára az életet.
Hobby: rádiózás, zenehallgatás, olvasás, éneklés magában, barátokkal időtöltés
Foglalkozás: dorama színész
Extrák: Jelenleg egy sokszereplős, 26 részes dorama forgatására hívták meg, hogy játssza el a főszerepet. *** kedvenc ünnepe a karácsony nem csak azért mert ekkor született, hanem mert rengeteg emlék köti ehhez a jellegzetes naphoz. Innen származik beceneve is.*** Habár hivatalosan Jang-bum a keresztneve, a rá ragadt Nikolas név lett a „művészneve” így leginkább így ismert, csak a rajongók ismerik igazi nevét. *** Amerikában volt már kapcsolata, Koreában még nem volt szerencséje sem ideje igazán erre, de vágyik valakire, akihez néha odabújhat, akin kiélheti szeretetéhségét.
Képinfo: ismeretlen rajzoló ()
Engedélyezve: |
2012. 04. 28.
|
Státusz: Aktív
|