Site
   Főoldal
   Használati útmutató és Szabályzat
   GY. I. K.
   Üzenőfal
   Kérések, kérdések
   Játékostárs keresés
   Szerepjáték
   Fanart
  
Fanfiction
  

Kapcsolat

  Bejelentkezés

Felhasználói név:

Jelszó:


Adatok megjegyzése

Regisztráció             Jelszó emlékeztető

  Közlemények
   Árvácskák

További közlemények...

  Chatbox

  Linkek

animeszerepjáték.hu (az oldal buttonja)

AnimGO (anime és manga ismertetők, feliratok)

baktimi.webs.com

Stuff

Bleach Online Szerepjáték

Yaoi Hungary

További linkek...


Karakter megtekintése

Kép




Neki tetszik: , és még 2 felhasználó


Tulajdonságok
Név: Alieth Ineayth
Kategória: Fantasy
Feltöltő: timcsiikee

Kor: 50 körül

Külső leírás: Telt, karcsú alkat, nem tűnik törékenynek, de rendelkezik minden női bájjal. Mellei nagyok és kerekdedek, hasa lapos, csípője széles, lábai hosszúak, kellemesen izmosak, feszesek. Arca kivételes szépségű, ami egyértelműen a királyi vér jele. Haja egészen a térdéig ér, de mindig hosszú fonatban viseli, habár arcát még lazán hagyott tincsek keretezik. Ajkai dúsak, hívogatóak, szemei szürkéskékek akár a viharos ég. Fülében és hajában megannyi aranydísz, ami szintén a királyi vég jele. Ruhája egyszerre mutat sokat és sejtet, hisz mély dekoltázsa teljesen látszik, de ezen és vállain, karjain kívül minden mást fed a ruha. Bal karján egy tetoválásszerű mintha van a bőrébe égetve, ami a két lapockája között végződik egy üvöltő sárkány alakjában. Ruhája egyszerre kellemesen díszes és praktikus. Ruhájának pátja nyaka előtt kereszteződik, amin egy különleges mágikus kő foglal helyet. Mondhatni védő varázserővel rendelkezik, amit csak ritka alkalmakkor használ, ilyenkor a kő pulzálva világít. Fülei csúcsosak, sok fülbevalót visel.

Jellem: Harcias leány, sőt már inkább nő, hisz csodálatos alkata egy érett nőt ábrázol, még ha belül nincs is teljesen így. Túlságosan is hamar kapta meg a „trónt” és ideje sem volt felfogni vagy beletanulni mindenbe. Legfőképp az etikettet utálta mindközül. Sosem tartotta magát igazán nőiesnek vagy hölgynek, sokkal jobban szerette a piszkos, fiús dolgokat, a harcot, a küzdelmet, ahogy a kimerültségtől az izzadtság csorog a homlokáról. Minden tekintetben csakis a külseje árulkodik arról, hogy ő nő. Játékos, pajzán, szereti a disznóvicceket, közel sincs ahhoz, hogy úri hölgynek lehessen nevezni, de ő erre nem is vágyik, nincs rá szüksége. Független, pimasz, ellenszegülő, a szabályokat a saját szemszögéből követi. Nem szereti, ha lekötik, ha korlátozzák, szereti a szabadságot és a repülést élvezi az életet. Mivel sokáig él ezt sokáig meg is teheti.

Élettörténet: Királyi család egyetlen élő gyermeke, ki sajnos nőnek született. Nem mintha megakadályozta volna a trón öröklésében az, ha született volna öccse, sőt így egy felesleges családon belüli élet-halál harctól is megszabadult. Ő volt mindig a szerencsés-hercegnő. Már gyermekkorában kivételes volt. Sokkal jobban szeretett a fiúkkal játszani, folyton elszakította ruháit, így egy idő után nem bánták, ha bőrt viselt. Mindig is szerette a forróságot, a hőséget, a forró fürdővizet, ami normál „emberek” bőrét égeti. Ha tűzbe tette a kezét nem lett semmi baja és ebből jöttek rá, hogy ő a megjövendölt sárkányhercegnő. Húsz éves korában, mikor kezdett kivirágozni nőiessége eljött az ideje annak, hogy a jövendöléseknek eleget tegyen. Rengetegen féltették, bolondnak tartották királyukat, hogy képes lenne elégetni saját lányát egy máglyán, megkövült sárkánytojásokkal együtt, viszont amikor a csituló lángok között Alie megjelent meztelenül, öt sárkánnyal maga körül, a nép meghajolt előtte, s azóta viseli a „Sárkányanya” nevet, sőt ekkor jelent meg bőrén a sárkányminta. Ez után pár évvel szülei meghaltak így rá szállt a trón, a birodalom irányítása, sőt, szinte minden. Mivel a trónt, az uralkodót segítő szolgálók és tanácsosok utaltak rá, hogy hiába Ő az örökös kell egy férfi mellé, így elterjedt a birodalomban, hogy a királynő társat keres maga mellé, viszont ez nem ilyen egyszerű. Alieth nem hajlandó olyan férfit maga mellé fogadni, aki tőle gyengébb, így egyik feltétele annak, hogy elnyerhessék a szívét az, hogy le tudja győzni párbajban. Elég sok jelentkező volt már, de még egy sem járt sikerrel.

Hobby: Harci tudásának fitogtatása, gyakorlás, sárkányai nevelgetése.

Foglalkozás: Sárkány királynő

Extrák: Minden vágya, hogy végre repülhessen sárkányain. Mivel még nem elég nagyok, hogy hosszú távon elbírják a súlyát így türelmesen vár, hisz van elég ideje. Sárkányvér folyik az ereiben, ami csúcsos fülei miatt először nem látszott (hisz minden királyi sarjé ilyen) viszont az, hogy nem árt neki a tűz és a forróság az már sokkal árulkodóbb jel. *** Szeret olykor éjszaka a város ivóiban harcosokkal vándorokkal, avagy a követőivel inni, szórakozni, de aki akár egy kicsit is megpróbálja megfektetni, az pórul jár, mert soha nem iszik annyit, hogy teljesen elveszítse a fejét. Első ránézésre aki nem ismeri – főleg ha nincsenek rajta az ékszerek java – meg nem mondaná senki, hogy Ő a sárkánykirálynő. *** Régen, 1-2 évvel kivirágzása előtt fegyvermestere és tanítója (a harcokban) igazán jóképű, okos és hihetetlen erős férfi volt. Ezért nem meglepő, hogy egyszer odaadta magát neki, avagy vele vesztette el szüzességét, de azóta nem volt más férfi, aki érintette volna. ***Sárkányainak neve: R'lah egy bordó színű zöld pettyes sárkány. R'sah egy arany színű, bordópettyes sárkány. Y'sul egy méregzöld színű, lilapettyes sárkány. Y'rub egy sötétkék színű, aranypettyes sárkány. D'run pedig egy fekete színű, ezüstpettyes sárkány.

Képinfo: Sakimichan ()

Engedélyezve: 2012. 04. 23.

Módosítva: 2012. 04. 23. 15:33:29
Módosította: timcsiikee

Státusz: Aktív

© Copyright 2009-2025. All rights Reserved (Minden jog fenntartva).