Név: Brenton Leavold
Kategória: Fantasy
Feltöltő: timcsiikee
Kor: 1600
Külső leírás: Kiemelkedően gyönyörű mind kisugárzásban, mind külsőben egyaránt. A terület ahol él és vezet ő a legidősebb, azaz rangidős vámpír, így kiemelkedő szinte mindenben. Mindig nyugodt hidegvér lengi körül, és ez még jobban fokozza vonzerejét. Mint akinek semmi miatt nincs miért aggódnia, hisz övé az egész világ, nincs kitől félnie, halhatatlan és hatalmas. Arca hidegen sármos, vonzó, ridegségét egy gúnyos mosoly mindig megtöri, mert ha folyton komor és semmitmondó arcot vágna, nem tudná becsapni a körülötte lévő lényeket. Sosem tudni, hogy mire gondol, vagy hogy mit „érezhet”, már ha vannak érzései. Mindig elegáns, jól öltözött, megragadja a tekintetet, bár lehet ruha nélkül ez jobban menne neki, nem is kérdés. Kezei nagyok, erősek, teste izmos, magasabb mint 190 cm. Haja ében fekete, mindig rendezett, szeme hasonló sötétséggel rendelkezik, mintha a lelke is egy sötét lyuk lenne. Húszas éveinek virágában változtatták vámpírrá, így az akkori szépségét azóta is megőrizte.
Jellem: Keménykezű, olykor kegyetlen, bár társadalmában még Ő nevezhető a kegyelmesebb fajtának. Korához méltó rangját akkor nyerte el, amikor átlépte a bűvös ezres korhatárt. A vére nagyon erős, akár csak az ereje. Mind fizikai, mind mentális téren erősebb és okosabb környezetében lévő társainál, igazi vezér alkat. Pár száz évvel ezelőtt nyitott egy szórakozóhelyet, ahol összegyűlhettek a „talpnyalói” és azok a vámpírfanok, akik kapcsolatba akarnak lépni vámpírokkal. Könnyen kihasználja azt, akiből érdeke vagy szórakozása származhat. A kedvesség és figyelmesség nem áll távol tőle, de soha nem mutatta még ki senkinek, vagyis jól elrejti hűvös megjegyzései mögé. Nincs olyan lény aki igazán kiismerte, szeszélyessége finom vonalú, de épp elég ahhoz, hogy elfedje vele amit akar. Jó vezető, sőt ahol kell rendet tesz társadalmában. Szeret szórakozni az emberekkel, hülyére venni azokat a fanatikusokat, akik megpróbálják megközelíteni. Az érzelmek számára olyanok, mint aminek saját magát tarja. Halott.
Élettörténet: Nagyon régen született, igazából már nem is tartja számon, de nem is fontos számára. Térítőjére viszont pontosan emlékszik. Térítője, az egyik leghatalmasabb vámpír volt anno, maga a királynő. Ezt szinte senki nem tudja róla, csak maga a magiszter, aki tudja, hogy egyszer Ő lesz majd az utódja. Jelenleg egy nagyobb megye „sherif”-je ként tölti be posztját, mellette mintegy bázis fedezékeképpen egy bárt vezet. Majd’ minden este megjelenik, övé a fő-hely az egész bárban, egy hatalmas bőrszék egy kisebb színpadnak nevezhető emelvény tetején. Csak a nagyon bátrak merik megközelíteni, de azok is pórul járnak általában. Rá bízott feladatát komolyan veszi, bár nincsenek igazán olyan barátai, akik miatt kivételt „kéne” tennie. Ami a hatáskörébe tartozik arról rendelkezik, ha már a hatáskörét túllépi, akkor elviszi a magiszter elé, aki dönt az illető sorsa felől, de ha kell végrehajtatja ő maga, akármiről legyen is szó.
Hobby: szórakozás az emberekkel, vámpírokkal egyaránt, mindig új hobbyt keresgél, amiben ideiglenesen örömét lelheti.
Foglalkozás: vámpírbár tulaj/sherif
Extrák: Képességeiben nincs semmi különösebb, minden vámpírnak ugyan azok a képessége van, csak az övé jóval erősebb, mivel idősebb. Társadalmában minél idősebb valaki, annál erősebb, és Ő már az erősebbek közé tartozik. Királynője volt anno a térítője, akit már évszázadok óta nem látott, de pontosan emlékszik hatalmasságára, és szépségére.
Engedélyezve: |
2011. 10. 31.
|
Státusz: Aktív
|