Név: William H. Rockefeller
Kategória: Yaoi
Feltöltő: Luka Crosszeria
Kor: 31 éves.
Külső leírás: Magassága cseppet sem elenyésző, a 190 centit már jócskán elhagyta. Izomzata nem túl szembetűnő, ám a széles vállai, a karjain domborodó izmok és a hosszú, izmos lábak már nem egy embernek mutatták meg, hogy gazdájuk a látszat ellenére cseppet sem ódzkodik a bunyótól, ha úgy hozza a szükség. Vashiánya miatt gyakran sápadt, de ez csak kiemeli a sötétbarna szemeit, és a vérvörös, telt ajkait. Orra kissé fura alakú, sokszor törték már el neki hőn szeretett gengsztertársai. Felsőtestét apró forradások borítják, melyek még a bandaháborús korszakából maradtak meg. Külsőre egy komoly üzletember látszatát akarja kelteni, ez általában sikerül is neki. Szeret úgy öltözni, mint egy herceg, gyakran visel kirívó ruhákat, de általában ezekben csak otthon mutatkozik. Munkaruhája az öltöny és a nyakkendő. Hosszú, lapockáig érő, sötétbarna haját általában kibontva hordja, ám ha olvas, vagy ír valamit, lófarokba köti. Ilyenkor látható csak a nyakán lévő tetoválás, mely Hórusz szemét hivatott ábrázolni. Alkarján is található egy tetoválás, ám ez abban különbözik a nyakán lévőtől, hogy nem saját akaratából került oda. A minta egy háromtornyú templomot ábrázol. Ezt a börtönben varrták rá. A tornyok száma jelzi, hogy hány évet töltött rács mögött.
Jellem: A jellemében furcsa kettőség fedezhető fel. Egyszerre hideg és ingerszegény, valamint érzelmektől fűtött, kitörni készülő vulkán. Ez abból adódik, hogy igyekszik elnyomni valódi személyiségét, és egy olyan arcát mutatni a szemlélőnek, ami elrettentő, megadásra késztető. Gondolatai mindig tiszták, sosem ítél elhamarkodottan. Előbb felméri a terepet, s csak aztán cselekszik. Tekintete fagyos, arca általában érzelemmentes. Nemigen hatja meg bármi is, hidegvérrel gyilkol, dönt nyomorba bárkit is. Rossz tulajdonságai közé sorolható még, hogy hangulatember. Ha úgy tartja kedve, hetekre, hónapokra eltűnik, s olyankor a jó Isten se találja meg. Titkait nemigen osztja meg másokkal, csupán legjobb barátjában bízik. Jó tulajdonságainak száma elenyésző, hiszen sem nem őszinte, se nem tisztességes. Hűsége azonban megkérdőjelezhetetlen. Legjobb barátját az élete árán is megóvná, nem csoda, hogy névtelenül ugyan, de segíti őt a nyomozások során. Éles esze és gyors problémamegoldó készsége miatt igen kicsiny a reakcióideje. Leginkább egy gyors, éles késhez hasonlítható. Munkái során hatékony, a hiba nevű szó nem szerepel a szótárában. Magánéletét tekintve, igen magányos ember. Barátján kívül még nem talált rá olyan emberre, akibe látott volna bármi érdemlegeset is. Ha szeret, akkor azt nagy hévvel teszi. Kedvesét képes lépten-nyomon elhalmozni ajándékokkal, bókokkal. Szereti éreztetni, hogy valami a tulajdonában van, s ha a trónbitorló nem ért a szép szóból, megvillantja a fegyvere csövét.
Élettörténet: Élete ugyanúgy kezdődött, mint a legtöbb, átlagos kiskölyöké. Szerető, megértő, katolikus családba született. Apja irodai alkalmazottként, édesanyja bolti eladóként dolgozott. William egészen 12 éves koráig nem tudta, mi a bűnözés, egyszer azonban rossz társaságba keveredett, és megízlelhette az alvilági életet. Tetszett neki, hogy könnyen sok pénzt kaszálnak az emberek, így viszonylag fiatalon drogdílernek szegődött. Természetesen, ahogy az lenni szokott, a rendőrök lefülelték a kis csapatot, így a kiskorúak börtönébe került. Szülei itt mondtak le róla, és eresztették szélnek 18 évesen. William haragtól és bizonyítási vágytól fűtve utazott a kontinens másik végébe, hogy megkezdhesse saját birodalmának kiépítését. Chicagót tette meg székhelyéül, itt ismerkedett meg akkori szerelmével, s mostanra legjobb barátjával, Richard Cooperrel. A fiatal, pályakezdő rendőrrel egy kávézóban akadt össze, ahol aztán hosszas beszélgetésbe bonyolódtak. Egyikőjük sem sejtette a másikról, hogy az ellenséges tábort erősítik. Mire észbe kaptak, már egy egész mozgalmas éjszaka állt a hátuk mögött. Nem tehettek mást, érzelmeiktől fűtve indultak el közös útjukon. William gengszterbirodalma egyre nőtt, Richardnak pedig egyre több munkája akadt. Egy végzetes napon azonban a rendőrség rajtaütést szervezett, és bekerítették a maffiózókat. William menekülni kényszerült, ám csakhamar Richardba botlott. A felismerés szinte villámcsapásként érte őket, itt múlott el mindkettejük részéről a szerelem. A nyomozó ugyan mérhetetlen csalódást érzett, érzelmei nem engedték, hogy a halálba taszítsa Williamet, így egy fondorlatosan megszervezett színjáték keretében, futni hagyta őt. A gengszter azóta igen hálás Richardnak, fontos információkkal látja el, melyekkel előrelendíti a nyomozást, és kiiktatja versenytársait. Álmáról, hogy „keresztapa” legyen, mára már letett, egy kisebb csoportot irányítva olvadt bele egy nagyobb maffiózó brigádba. Egy kis plusz bevétel sosem árt neki, így gyakran tölti az estéit az éppen hatalmon lévő keresztapa ágyában. Papírja van róla, hogy AIDS-es, így megteheti, hogy csak azokkal fekszik le, aki neki tetszik. Apró titkán, hogy valójában nem beteg, csupán ritkán osztja meg az ágyasaival, akik ezt követően, rövid időn belül meg is halnak. Amolyan rossz ómennek tartja a dolgot, így legtöbbször igyekszik hallgatni az igazságról.
Hobby: Imád szépítkezni, régi, hercegi ruhákat hordani. Valójában csak magának akar tetszeni, hiszen szentül meg van róla győződve, hogy előző életében egy királyi család sarja volt.
Foglalkozás: Polgári foglalkozása ügyvezető, ám valójában magas rangú maffiatag.
Extrák: Szeret bókolni, kiszemeltjét állandóan nevekkel illeti, becézgeti, finoman közeledik hozzá. *** Kedvenc fegyvere egy 686-os Smith & Wesson.
Képinfo: Nem az enyém. (http://google.com)
Engedélyezve: |
2013. 04. 05.
2015. 06. 25.
|
Módosítva: 2015. 06. 24. 21:21:35
Módosította: Luka Crosszeria
Státusz: Aktív
|