|
|
Karakter megtekintése
| Kép |
|
| Tulajdonságok |
Név: Kressara Kilen
Kategória: Fantasy
Feltöltő: Tracey
Kor: 17
Külső leírás: Hosszú világos szőke haja van, mely fel van fogva a feje tetejére és onnan lóg le egészen a fenekéig. Sötétkék szemében némi szomorúság látszik. Nagy karika fülbevaló van a fülébe, zöld harcos, amazon ruhát visel. Egy öt soros lánc van a nyakába, melyet öt madzag fog össze, amin egy lepke van. A vállán látható egy lepketetoválás, aminek különös erőt tulajdonít. Egyébként a lepke a kedvenc állata.
Jellem: Kedves és okos lány, aki nagyon szerény is. Ezek mellett viszont van egy démoni oldala, mikor öl. Mikor eluralkodik rajta a félelem, akkor tör belőle elő ez az ösztön. Ha mérges és mikor a kiskori sérelem urrá lesz rajta akkor valójában a félelem és a tehetetlenség váltja ki belőle, hogy megvédi magát. Ez az oldala azért jön elő, ha veszélybe érzi magát, mert a szüleit kis korába a szeme láttára ölték meg. A két nővérét pedig elrabolták, azóta se hallott róluk. A szomorúság kiül az arcára, hiszen úgy érzi olykor neki nincs miért élnie. Úgy tartja, hogy a karján lévő lepketetoválás az, ami kordába tartja a múltjának sebét a lelkén.
Élettörténet: Öt éves volt, mikor elveszítette a szeretteit, az egyik harcos család magához vette, akik nemesi rangú család. Egy klánnak a tagja, aminek a vezére egy fiatal harminc esztendős férfi. A családi tragédia miatt jön elő belőle olykor a szomorú lány, aki minden áron védi magát és elfordul mindenkitől. A nevelő apja megtanította őt íjjal lőni, ezért neki az a fegyvere. Nevelő anyja megtanított neki gyógy főzetet készíteni, ismeri a gyógynövényeket és azokat is, melyek mérgezők. Ismeri azokat a varázsigéket és azokat a mondásokat, mellyel távol lehet tartani az ártó és rossz szellemeket. Nem emlékezett a vezeték nevére ezért az új szülei Kilen lányként emlegették őt, ezért ő Kilennek vallja magát. A lepketetoválás szerinte megvédi, ami a karján van minden rossztól.
Hobby: harcos
Foglalkozás: íjjal lőni, lovagolni, nézni a holdat, kirándulni
Extrák: Édesapjáról nem sokat lehet tudni, hiszen öt éves volt mikor elveszítette a szüleit és a nővéreit. Az apja Kressa édesanyja mellett élt mintha mi sem történt volna. Pedig sötét múlttal rendelkezett ugyanis fosztogatott. Több falut lemészárolt, bosszúból végeztek a lány szeretteivel.
| Engedélyezve: |
2011. 09. 04.
2012. 02. 18.
|
Módosítva: 2012. 08. 03. 10:44:48
Módosította: Levi-sama
Státusz: Aktív
|
|