|
|
Karakter megtekintése
| Kép |
|
| Tulajdonságok |
Név: Jennis Mediemt
Kategória: Fantasy
Feltöltő: Catgirl
Kor: 23-nak néz k de ismeretlen a pontos évszám.
Külső leírás: Mint minden fajtája béli ő is tökéletes külsőleg habár már az ember unja néha, hogy nincs semmi hiba. Szinte porcelán fehér bőre az albínókéra emlékeztet, de mégis van eltérés a kettő között. Nagyon vigyázz rá nehogy leégjen így ápolja, folyamatosan ennek köszönheti puhaságát és selymességét. Nem szokta festeni magát így arcbőre is mindig üde és friss. Szemöldökei mindig szépen íveltek. Sűrű szempillái, amik megdöbbentően hosszúak árnyékolják szemeit. A szempár a lila színt választotta magának, ami szinte már világit és hihetetlenül kifejező. Mindig lappang bennük valami titok, ami megfejthetetlen mégis kedvességet árasztanak, ami biztonságérzetet nyújt bárkinek. Ajkai teltek és kifestetlenül is cseresznyeszínűek, ha valaki közelébe jut azt is megízlelheti mennyire puhák. Nyaka kecses vállai nőiesek. Keblei teltek és szépen gömbölyödnek hasa pedig lapos. Darázsdereka alkalmas egy gyermek kihordására és persze igazán ritka is. Feneke feszes és formás lábai pedig hosszúak, amiket folyton edz így formás is. 176 cm nem mondhatni alacsony termetű hölgyeménynek. Mégis kezei kis kicsik és nőiesek. Ha kicsit visszatérünk arca tanulmányozásához felfedezhetjük, gyönyörű göndör fekete haját, ami combja közepéig leomlik. Általában kontyban hordja, ahogy a képen is látható. Egyetlen egy ékszer találkató rajta még az pedig a fülbevalója, amiben egy piros kő található. Ruhatárában főleg azok a színek találhatóak meg amik kiemelik szeme színét és hamvas bőrét. Igazán törékeny és kecses alkat minden mozdulata légies. A nőies ruhák mellett még szívesen felveszi a bőr ruhákat is. Imádja, a magas sarkúkat mégis sokszor feltöri, velük a lábát ezért a lapos talpú cipőket sem hanyagolja el. Soha sem volt divat bolond mégis mindig fellelhető ruhái között egy divatos példány.
Jellem: Jellemével már eltudja, bűvölni az embereket, ami szinte elképesztő. Angyali mosolya jéghegyeket olvaszt meg édes nőies hangjáról, ami dallamos nem is beszélve. Szemeivel pedig elég egy pillantás hogy levegyen valakit a lábáról. Azt hinné az ember, hogy ezeknek az adottságainak tudatában van és ki is használja őket, de az illetőnek nagyot kell koppannia. Jennis igazán szerény egyéniség, aki szinte sugározza magából a kedvességet és a szeretet. Amikor csak társaságba keveredik, mindenki úgy véli kis butácska, holott ez egyáltalán nem igaz. Mikor kinyitja ajkait és megszólal, nem mond butaságokat, persze ha csak hozzá tud szólni a témához. Neki sokat jelentenek a gyerekek és a család biztos tudata. Mindig, ha egy bajbajutott embert lát összeszorul a szíve és megpróbál segíteni, ahogy tőle telik. Bár csendes és kedves személyiség, na meg esetlennek tűnik, bizony tud ő harapni is. Szinte süt a jelleméből a titokzatosság, amit ki akar, deríteni az ember szinte, vonzza a titok. Mikor megbántják, igazán fáj neki, de mérlegeli mindig a helyzetet, és ha igazságtalannak érzi, a sértegetést igazán vissza tud vágni. Olyankor rideg és hangja is veszélyesen bársonyos. Nehezen lehet kihozni a sodrából megáldotta az Isten egy jó nagy adag türelemmel, aminek sokszor hasznát is veszi. Ha még is sikerül felidegesíteni nem kezd, eldühöngeni inkább csendben figyeli a tettest, majd ha az mégsem hagyja, abba kioktatja kíméletlenül. Kettősség a lány sokfajta érzelemmel. Rengeteg vággyal és álommal, amit lehet, meg sem valósíthat. Már régóta vágyódik a szerelem érzésére igaz már csalódott egy párszor ezért a naivság érzését kiölték belőle szép lassan. Az élet sem éppen gyengéd kézzel simogatta az évszázadok alatt, amit már eddig leélt. Mégsem gubózott be és próbálja érzelmeit és jellemét felszínen tartani igaz folyamatosan változva.
Élettörténet: Egy különleges médium klánba született, ami szinte elszigetelten él egy erdő mélyén. Nagyon szép és csendes hely ahol a szülők nevelhetik gyermekeiket. A szellemhordozóknál nagyon gyakori az iker terhesség. Jennisnek mégsem született ikertestvére, amit nagyon furcsállottak az emberek. Igaz ő a legkisebb a családban hisz van két iker bátya Jack és Antonin. Szülei mindig keresték arra a választ miért történt, hogy leányuknak nem született ikertestvére. Jennis megbarátkozott a gondolattal így mikor betöltötte a 8 évet arra kezdett törekedni, hogy szellemével megtalálja, a közös hangot és irányítani tudja. Meglepő módon nem egy védő szellemet kapott, hanem kettőt. Egy lányt és egy fiút így kétszeres nehézségbe ütközött. Emellett tanulnia kellet rendes iskolában szülei legfőképpen a nyelvekre, hangszerekre, táncra és éneklésre okították lányukat. Minden nap szinte halálra hajszolta magát és bátyai kezdtek a kicsi lányért aggódni. Jennis nem engedte láttatni gyengeségeit így mindig mindenkivel kedves volt és megfelelt az elvárásoknak. Kordában tartotta Mally-t és Gibertet is, aki a testében voltak. Amikor betöltötte a 18 életévét végre kicsit önállónak érezte magát. Legelső szerelmi próbálkozásra kudarcba fulladt mivel a fiú eléggé erőszakos volt így elmenekült tőle két szellemének segítségével, akik szinte összeverték a fiút. Második próbálkozása sem volt valami fényes mivel a férfi megcsalta, mert nem akart vele ideje korán lefeküdni. Végül a sokadszorra való nekirugaszkodás után úgy döntött, hogy senkinek nem adja most már oda ártatlanságát és belefeledkezett munkájába. Szeret balettozni és a társas táncot is imádja hisz ezt profin ki tanulta. Így beállt a színház szereplői közé, mint táncos és énekes nő, ami nem is csoda hisz angyali hangja elbűvölő és megnyugtató. Kiderült az évek során miért nem született ikertestvére. Azért mert Mallyval összekapcsolódott a lelkük teljesen így őrszelleme lett Gilbert mellett. Mostanra már azután, is elkezdett kutatni, hogy tudná meg menteni húgát és klánjában mindenki ismeri. Nagy tiszteletnek örvend, ami jól esik, neki bár már egy társ igen csak hiányzik az életéből. Ki tudja, mikor mosolyog rá a szerencse a pozitív hozzá állása mellett.
Hobby: Éneklés, tánc, olvasás, hangszeren való játszás, séta
Foglalkozás: Színházban énekes nő és táncos
Extrák: *** Két őr szelleme van, ami nagyon ritka. Bár a lányról kiderült, hogy valójában a saját húga az. Így próbál keresni valami megoldást, hogy kiszabadítsa. *** Szeret sétálgatni és eközben ismerkedni esetlegesen új emberekkel. *** Az erdőn kívül még nem nagyon járt bár párszor mégis elutazott, ha esetlegesen úgy adódott dolga. *** Mivel nem bízott meg egyik barátjában sem ezért még ártatlan, amit nem is szégyell. *** Imádja a növényeket hisz a természetben él. *** Mágiával is tud bánni ez onnan, adódik, hogy őrszellemei vannak. *** Nem szereti, a rózsaszínt azzal ki lehetne kergetni a világból. *** Van egy perzsa macskája Aiden akit nagyon szeret. *** Amikor csak tud, segít másokon esetleg árvaházakba vagy öregek otthonába ellátogat. *** Minden évszakért oda van pont, azért mert nem monoton és mindig változik a természet. *** Rengeteg nyelven tud az évszázadok alatt szinte mindet megtanulta. A hangszerekkel is ugyan így van. Meg szeretett volna felelni szüleinek és ebben látta a legjobb módit. *** Imád táncolni és énekelni, de az olvasást sem hanyagolja el. *** Sokszor egyedül érzi magát, de ezt próbálja azzal kompenzálni, hogy a macskáját szeretgeti. ***
Képinfo: A kép csak illusztráció nem én készítettem. ()
| Engedélyezve: |
2013. 11. 20.
|
Státusz: Aktív
|
|