Név: Michiko
Kategória: Fantasy
Feltöltő: zsebike
Kor: 20
Külső leírás: Alacsony, vékony fiú, derékig érő, ezüstszín hajjal, és kristályzöld, nagy szemekkel, melyeket hosszú, sűrű szempillák árnyalnak. Ajka, mint a harmatos, bimbózó rózsa. Arca finoman ívelt, tökéletes összhangban van légies bájával, és finom mozdulataival. Első ránézésre olyan Ő, mint valami törékeny porcelánbaba.
Jellem: Tündérien aranyos, és teljesen járatlan az élet dolgaiban. Ugyanakkor makacs, és nagyon könnyen felhúzza az orrát, olyankor úgy viselkedik, mint egy óvodás, sokszor el is pityeredik, de amilyen könnyű megbántani, olyan gyorsan kiengesztelhető. Imádja az édes ízt, bármit képes megenni, amin egy kis cukor van. Legtöbbször egy bújós kiscica, de vannak pillanatai, amikor jobban szeret egyedül lenni, bár ezek ritkán fordulnak elő. Fontos neki, hogy mindig érezze, hogy szeretik, enélkül bizonytalan lesz. Néha előbújik belőle a pajkos gyermek, olyankor imád játszani, vagy apróbb csínyeket kieszelni. Rettenetesen kétbalkezes, olyan, mint az elefánt a porcelánboltban, bármit képes összetörni, még azt is, amit eddig törhetetlennek hittek.
Élettörténet: Eddig egy olyan világban élt, ahol természetes volt a varázslat és a mágia. Amikor elég idős lett, megkapta azt a tárgyat, és embert, akire vigyáznia kellett. Napjai leginkább azzal teltek, hogy távolról csodálta, a "védencét", és az emberek, számára oly érdekes világát.
Hobby: csínytevés
Foglalkozás: szerencse szellem
Extrák: Minden olyan tárgynak van kabala szelleme, amelyet tiszta szívből, szeretettel adtak, és annál erősebb ez a szellem, minél erősebb a kötődés ajándékozó és ajándékozott között. Ha nem becsülik meg a kapott tárgyat, akkor a szellem teljesen eltűnik belőle. Ha valamilyen baleset során a tárgy eltörik, a szellem kiszabadul, és a földi világban reked, nem találva a hazavezető utat. Onnantól kezdve a "tulajdonosa" felelős érte, hiszen hozzá ragaszkodik szellem, különleges kapocs van kettejük között.
Engedélyezve: |
2009. 11. 09.
|
Státusz: Aktív
|